NELER YAPIYORUZ?

Ana faaliyet alanımız dünya çapında cam ev eşyası üretimidir.
Her yıl kendi tasarımcılarımızla dünyanın en büyük markalarının taleplerini karşılayan estetik açıdan yüksek tabak, kase, meyvelik, vazo, mumluk gibi farklı cam ürünleri geliştiriyoruz.
Fabrikamızda günlük 30 ton şeffaf cam üretilmektedir. Ürettiğimiz bu ürünleri müşterilerin taleplerine göre sade olarak veya kendi bünyemizde bulunan boya ve dekor atölyelerinde boya, altın varak dekor ve gerçek gümüş kaplama gibi tekniklerle işleyip müşterilerimize ulaştırıyoruz.
Üretim tesisimizde savurma, serbest formda şekillendirme, şiller, pres ve üfleme teknikleri aynı anda kullanılmaktadır.
AKCAM, doğanın eşsizliğine damgasını vurup doğanın her parçasını evinizin her köşesine entegre etmektedir.
Daha fazlasını görmek istiyorsanız,

AKCAM Much More…

NERELERDEYİZ?

DÜNYA ÇAPINDA YERİMİZ

AKCAM’ da yakılan ateş, kıvılcımlanarak 100’den fazla ülkede tüketicilerine ulaşıyor!

NEDEN AKCAM?

DÜNYA'NIN GELİŞMEKTE OLAN TEKNOLOJİSİNDEN FAYDALANARAK GELENEKSEL CAM EL SANATI RUHUNU YAŞATIYORUZ!

1946’dan bugüne atalarından kalma cam yapım uzmanlığıyla gurur duyan AKCAM, bugün önemli bir yerel varlığa sahip dünya markası bir firmadır. Sürdürülebilirlik ilkelerini ve daima ilerleme felsefesini benimseyen firmamız geri dönüşüme önem vermekte olup dünyanın önde gelen cam üreticisi olarak kalmak için her alanda önlemlerini alır, gelişimini insani ve endüstriyel açıdan artırarak devam ettirir.

GURURLUYUZ!

Savurmadan serbest form şekillendirmeye, üflemeden şiller yöntemine kadar birçok cam üretim tekniğini aynı anda kullanan ana üretici firmalardan biri olmanın yanı sıra, en büyük üretim kapasitelerinden birine sahip olmamız sayesinde iş ortaklarımıza daha rekabetçi fiyatlar sunabilmenin gururunu yaşıyoruz!

AKCAM İLE SINIRSIZLIĞI YAŞAYIN

HAYAL ETTİĞİNİZ KALIP VE RENKLERDE CAM SUNABİLME YETENEĞİMİZ İLE HAYAL GÜCÜNÜZÜ SINIRLAMIYORUZ

Tasarım ekibimiz dönemin trend renk ve desenlerini kendi hayal güçleriyle bütünleştirerek sizlere limitlerin ötesinde eşsiz bir tasarım deneyimi yaşatır.

AKCAM'I KEŞFEDİN!

ALT
MARKALARIMIZ

Saf gümüşü camla buluşturduk…

 İki farklı asil malzeme olan cam ve gümüş, ustalarımız tarafından modern ve geleneksel tekniklerle bir araya getirilir ve üretilen her cam benzersiz ve %99 saf gümüş kaplamasıyla müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Renklerin enerjisini cama yansıttık.

AKCAM, doğanın eşsiz güzelliğinden ilham alarak hazırladığı özel koleksiyonlarını camın doğallığı ile tüm dünyanın beğenisine sunmaktadır.

VİZYON & MİSYON

"Her fabrika bir kaledir." - M. Kemal Atatürk

VİZYON

Faaliyet gösterdiği alanlarda sürekli gelişim anlayışıyla kaliteli ürün ve hizmet sunan lider firmalardan biri olmak.
Cam sektöründe uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleriyle uluslararası alanda belirleyici olmak.

MİSYON

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.
Kurumsallaşmanın gerekliliğini anlamış bir organizasyona sahip olmak.
Huzurlu bir çalışma ortamı yaratarak takım ruhunu desteklemek, çalışanlarımız arasında sinerjiyi yaratmak ve arttırmak.

DEĞERLERİMİZ BİZİ BİRLEŞTİRİR!

TUTKU

AKCAM’ın global bir marka değeri taşımasının altında uzmanlaştığımız alan olan cam üretiminde ekipçe aynı tutkuyu paylaşmamız yatıyor.
İşimize olan derin tutkumuz sayesinde bizimle beraber müşterilerimizin de başarılarının artarak büyümesi bizi gururlandıran etkenlerdendir.

MÜKEMMELLİK

Her gün bir öncekinden daha iyi ve yenilikçi olmaya çabaladığımız için mükemmeliyetçilik değeri bizi biz yapan değerlerimizdendir. Çalışma koşullarımızdan yeteneklerimize her alanda iyileştirmelerimizi yapmak için gayret ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak, mükemmeliyetçilik müşteri hizmetini artırarak devam etme anlayışını da beraberinde getirir.

SAYGI

AKCAM ailesi olarak kültürel, etnik, dini, düşünce ve farklılıklarımıza saygı duymak olmazsa olmazlarımızdandır. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve çevremize saygı duyup bu konularda üzerimize düşen sorumlularımızı yerine getiriyoruz.

CESARET

Cesaretimiz, kendinden eminliğimiz ve yeniliğe açık oluşumuz, liderliğimizi pekiştiren ve kendimizi yeniden keşfetmemize olanak tanıyan güçlerdir. Çalışanlarımızı daima destekleyip içlerindeki potansiyeli açığa çıkarmak ana hedeflerimizdendir.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Büyümenin, sürdürülebilir çevre ve enerji ilkelerinin yaşatıldığı sürece mümkün olduğunun bilincinde olan bir kurum olarak, tasarım aşamasından itibaren bütün süreçleri oluştururken enerji verimliliği sağlayan ve çevre dostu olan teknolojiler dikkate alınır, çevre ve enerji performansını geliştirmek daima gözetilir.


HAKKIMIZDA KOLEKSİYONLAR / FUARLAR / İLETİŞİM                                                                                                                                                 © 2023 AKCAM Tüm hakları saklıdır.

 

İletişim

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?